Dla maturzystów

Maturzyści Prowadzący Jarosław Hajek, Nigel Farry

Jarosław Hajek Nigel Farry
Grupa wiekowa IV klasa szkoły średniej
Ilość osób w grupie w grupie jest średnio 6-8 osób
Opis kursu - Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 minut.
- 28 spotkań w semestrze.
- Kurs trwa 2 semestry i obejmuje 112 godzin lekcyjnych.

Młodzież podzielona jest na dwie grupy: przystępujący do egzaminu na poziomie podstawowym, oraz przystępujący do egzaminu na poziomie rozszerzonym.

W każdej z tych grup przygotowujemy uczniów do egzaminu pisemnego i ustnego. Ćwiczymy zadania, które występują na egzaminie maturalnym: rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, umiejętność pisania odpowiedniej formy np. list, rozprawka itd., stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych.

W przygotowaniu do matury ustnej pomagają lekcje z rodowitym Anglikiem, dzięki którym młodzież ma możliwość poprawić płynność mówienia oraz wymowę.

Prowadzący zajęcia Jarosław Hajek ma wieloletnie doświadczenie i duże sukcesy w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego.

Podręcznik Oxford Matura Trainer

Cena semestru 720 zł - płatne na początku każdego semestru lub 3 miesięczne raty po 265 zł.