Dla młodzieży szkół średnich

I-IV klasa szkoły średniej

Ilość osób w grupie w grupie jest średnio 6-8 osób
Opis kursu

Cele jakie stawiamy sobie prowadząc zajęcia w tej grupie wiekowej uzależnione są od poziomu zaawansowania studentów danej grupy.

Często musimy pomóc uczącym się nadrobić zaległości, które pojawiły się już w szkole podstawowej.

Zwracamy uwagę na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych potrzebnych zarówno do praktycznego zastosowania języka w życiu jak i do dobrego zdania egzaminu maturalnego.

Na zajęciach wykorzystujemy doskonałe podręczniki Face2Face oraz New Headway, które pozwalają na urozmaicenie lekcji krótkimi filmami w wersji oryginalnej.

Studenci w tej grupie wiekowej mają możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez rodowitego Anglika, dzięki czemu doskonalą płynność mówienia i dobrą wymowę.

Face2Face Pre-Intermediate (poziom niższy średnio-zaawansowany)
- Face2 Face Intermediate, New Headway Intermediate (kurs dla średniozaawansowanych)
- New Headway Upper-intermediate (kurs dla zaawansowanych)

- New Headway Advanced - kurs dla zaawansowanych

Cena semestru 700 zł - płatne na początku każdego semestru lub 5 miesięcznych rat po 154 zł.