Dla najmłodszych 3,4 i 5 lat

Katarzyna Socha
Grupa wiekowa 3-5 lat
Ilość dzieci w grupie w grupie jest średnio 4-6 dzieci
Opis kursu - Zajęcia 2 razy w tygodniu po 30 minut.
- 30 spotkań w semestrze.
- Kurs trwa 2 semestry.

Dla maluchów mamy specjalnie przystosowaną salę z wieloma udogodnieniami.
Dzieci uczą się języka w odpowiedni dla ich wieku sposób: poprzez zabawę, piosenki, wcielanie się w postaci z książki.

Lekcja jest niezwykle dynamiczna, pełno w niej ćwiczeń ruchowych, wyzwalających naturalną dla dziecka aktywność fizyczną.
Doświadczona nauczycielka potrafi stworzyć miłą atmosferę, dzięki której nawet nieśmiałe dzieci chętnie uczestniczą w lekcji.

Cheeky Monkey

Cena semestru 450 zł - płatne na początku każdego semestru lub 5 miesięcznych rat po 100 zł.
Cena 1 lekcji 15 zł