Dla dzieci: szkoła podstawowa, klasy IV-V, klasy VI-VIII

VI-VIII klasa szkoły podstawowej

Ilość dzieci w grupie w grupie jest średnio 6-8 dzieci
Opis kursu

Głównym celem zajęć jest ugruntowanie i poszerzenie wiedzy językowej, którą dzieci zdobywają podczas nauki j. angielskiego w szkole.

Dzieci w tym wieku mają już najczęściej kilka lat obowiązkowej nauki języka za sobą, ale nie zawsze ilość poświęconych na naukę lat znajduje odzwierciedlenie w posiadanych umiejętnościach.

Szczególny nacisk kładziemy na komunikatywność i umiejętność odpowiedniego reagowania w konkretnej sytuacji życiowej.

Dzieci uczą się także gramatyki, doskonalą płynność wypowiedzi, poprawność czytania i pisania w języku angielskim.

Mają możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez rodowitego Anglika, dzięki czemu doskonalą wymowę i płynność mówienia.

Na zajęciach korzystamy również z interaktywnych materiałów dostępnych w podręczniku. To miłe uzupełnienie tradycyjnej lekcji, które pomaga dzieciom przyswoić zdobytą wiedzę oraz sprawia, że nauka języka jest dla nich przyjemnością.

Nauczyciele prowadzący zajęcia mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, co procentuje doskonałym z nimi kontaktem

Family& Friends, English in Mind

Cena semestru 750 zł - płatne na początku każdego semestru lub 5 miesięcznych rat po 160 zł.