Dla dzieci: szkoła podstawowa, klasy 0-I (6-7 lat), II-III (8-9 lat)

Dziecko Prowadzący

Katarzyna Kolarz, Klaudia Rzezała

Katarzyna Socha

Klaudia Szybalska

Grupa wiekowa 6-7 lat
Ilość dzieci w grupie w grupie jest średnio 6-8 dzieci
Opis kursu - Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.
- 30 spotkań w semestrze.
- Kurs trwa 2 semestry i obejmuje 80 godzin lekcyjnych.

Naszym głównym celem jest nauka poprzez zabawę, w czym pomaga nam znakomity podręcznik BUGS oraz FAMILY &FRIENDS w którym pełno piosenek, komiksów oraz scenek rodzajowych, które dzieci chętnie odgrywają.
To najlepsza metoda nauki w tym wieku, a dzięki temu, że dzieci wcielają się w role bohaterów, uczą się one pełnych zwrotów, które będą w stanie potem użyć w konkretnej sytuacji życiowej.

Dobry podręcznik to nie wszystko, warto więc podkreślić doświadczenie, pasję i zaangażowanie nauczycielek prowadzących zajęcia: Kasi Kolarz i Klaudii Szybalskiej.

BUGS, FAMILY & FRIENDS

Cena semestru 550 zł - płatne na początku każdego semestru lub 5 miesięcznych rat po 118 zł.