Dziecko Nieuchronnie zbliżamy się do końca wakacji.

Nowy rok szkolny to dobry czas, aby podjąć decyzję, żeby poprawić swoją znajomość języka obcego. Bez względu na to ile masz lat i jak dobrze znasz angielski lub niemiecki, w naszej szkole znajdziesz odpowiedni kurs dla siebie.

Co nowego w nowym roku szkolnym?

- Zajęcia odbywają się nie tylko od poniedziałku i do piątku, ale również w soboty.

- Maturzyści mogą dobrze przygotować się do egzaminów nie tylko z angielskiego i niemieckiego, ale również z matematyki.

- Prowadzimy lekcje indywidualne, w tym również konwersacje z native speakerem.

- Młodzież szkół średnich może skorzystać z możliwości uczestniczenia w dodatkowych zajęciach prowadzonych przez specjalistów, którzy pomogą im w wyborze właściwej kariery zawodowej w przyszłości.

- Prowadzimy również kursy specjalistyczne dla lekarzy, pielęgniarek, restauratorów, kierowców, firm transportowych oraz uczymy angielskiego w biznesie.

- Raz w tygodniu w sekcji angielski bez błędów będzie można przeczytać i pobrać za darmo lekcję omawiającą jedno zagadnienie z języka angielskiego.

- Raz w miesiącu spotykamy się, żeby zagrać w grę Cashflow i przy okazji dobrej zabawy uczyć się zarządzania swoimi finansami oraz nauczyć się słów, zwrotów i wyrażeń angielskich związanych z przedsiębiorczością i finansami. Gra z nami nasz lektor Nigel Farry. Jest to również dobra okazja do tego, żeby porozmawiać po angielsku z rodowitym Anglikiem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014 już trwają!
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
Pierwsze zajęcia 23 września 2013.